Milí priatelia. Volám sa Mirka Zahradníková

Desiatky rokov som pôsobila ako novinárka. Vyše 6 rokov som pracovala na Ministerstve zdravotníctva SR. Pre vyjadrenie mojej mamy, že mám zvláštne ruky, lebo jej vždy dokážem amatérskymi masážami pomôcť, som si urobila kurz klasickej masáže. Neskôr ďalšie. Keď som prešla na živnosť masírovala som už 10 rokov. Ako masérku ma oslovovali ľudia, aby som ponúkala rôzny tovar. Mňa ako novinárku tie ponuky nezaujali. Jedna ma však oslovila – moravská spoločnosť OKG, ktorá vyrába bylinné produkty bez chemickej stabilizácie a podľa princípov Tradičnej čínskej medicíny.

PREČO?

1/ Oslovili ma príbehy ľudí, ktorým bylinky pomohli. Ak by tí ľudia klamali, veľmi skoro by ich dobehla karma.

2/ OKG je firma, ktorá pôsobí veľmi rodinne, a poctivo sa vypracovala – vo februári 2017 bude 16 rokov na trhu.

3/ Je z našej lokality.

4/ Jeden z vývojových pracovníkov je človek zo Slovenskej akadémie vied.

5/ Bylinné produkty robia zázraky, lebo sa spojili 5000 rokov staré recepty s najnovšími poznatkami vedy a najmodernejšími technológiami.

6/ Ide o100% prírodné produkty bez chemickej stabilizácie s certifikátmi.

ČO CHCEM A ČO NECHCEM

1/ Chcem zmysluplne pomáhať ľuďom vyriešiť ich zdravotné ťažkosti

2/ Chcem ľudí informovať, čo tieto bylinné produkty dokážu – aj keď majú titul – obyčajného doplnku stravy

3/ Chcem zmysluplne pomáhať ľuďom, ktorí majú takisto záujem pomáhať druhým

4/ Chcem, aby si ich ľudia kupovali výrobky lacnejšie o 40 – 50% - za distribútorské ceny pre seba, svoju rodinu, či blízkych – viem, že pomáhajú – liečia.

ČO PRETO MOŽETE UROBIŤ?

1/ Stačí sa cez moje registračné číslo registrovať 01-009533  na webstránke OKG family

2/ Registrácia stojí  6,38 era a je na 1 rok

3/  ŽIADNE povinné odbery – nákupy

4/ Pre vyššie poštovné si vychádzame ako skupina SRDIEČKO v ústrety. Napríklad tak, že po dohode objednávam pre 5 – 6 ľudí raz mesačne.

PODARILO SA MI prezidenta spoločnosti OKG Jirku Krčála presvedčiť, že v roku 2017 zriadi na Slovensku pobočku, to znamená, že poštovné bude lacnejšie.

Ako vidíte, píšem otvorene a úprimne. Niektorí ľudia také firmy zavrhujú a nedôverujú im. Ja môžem povedať ako novinárka, ktorá si veľa vecí overila, že VIEM SVOJE.

Za úspešnú sa považujem aj tým, ak zdravotne pomôžem čo len jednému človeku mesačne. Ich počet sa však zvyšuje. Viem sa tešiť z maličkostí a radujem sa z každého dňa.

Vaša Mirka