Ako bolo na 2. Bylinkovom stretnutí v Poprade? Skvele.

18.02.2017 16:59

V stredu 15.2. sa konalo v poradí 2. Bylinkové stretnutie v Poprade. Zišli sa tu už známe tváre, ale aj niektoré nové. To nás potešilo. A program? Teraz sme si úlohy s LÍVIOU KAŇOVOU  (AP) rozdelili.  Lívia na obrázku č. 1 vypisuje registráciu do OKG.

 

Ona informovala o spoločnosti OKG a o ôsmich produktoch a ja o zvyšných. Samozrejme nechýbali príbehy, ako bylinné produkty pomohli ľuďom pri rôznych zdravotných ťažkostiach, napríklad pri štítnej žľaze a uzlíkoch, pri ťažkom atopickom ekzéme, pri parazitoch a iné. Musím jednoznačne povedať, Lívia sa zhostila prvého svojho vystúpenia o produktoch veľmi dobre. Hovorila stručne, ale veľmi hutne.

Druhá časť stretnutia bola venovaná marketingu.  Manažérke Mirke Zahradníkovej veľmi záležalo na tom, aby tomu ľudia rozumeli. Podarilo sa.

Na záver som zožala potlesk po tom, ako som prítomných oboznámila so svojou víziou a súčasne výzvou na spoluprácu, pokiaľ sa tak rozhodnú. Zdôraznila som, že všetko je to o rozhodnutí, ale v danom prípade ich rozhodnutí.

Atmosféra bola veľmi príjemná, priateľská, otvorená, uvoľnená.

Krásny dník priatelia.