CHCETE VIDIEŤ, AKO SA ZMENIL TRAS RÚK PRI PARKINSONOVEJ CHOROBE?

13.04.2016 19:03

Milí priatelia.

Mám pre Vás fantastickú správu. Pani Liduška Tocháčková dovolila zverejniť dve videá, ako jej  pri Parkinsonovej chorobe pomohol FACTOR BASE NO za 4 mesiace užívania.

„V apríli 2016 budem mať 88 rokov. Výrobky OKG  užívam už 16 rokov. Moja lekárka mi povedala, že som zdravá a že sa vymykám zo svojej vekovej kategórie. Zdravie mám ako mladica. Akurát ma trápi dlhoročný problém s parkinsonovou  chorobou.

Vlani v októbri OKG prišla s celkom revolučným produktom FACTOR BASE NO, ktorý pôsobí na cievny systém. Začala som ho užívať  a ukazuje sa, že sa blýska na lepšie časy.  Po asi 4-tom mesiaci užívania FB NO sa mi stav zlepšil. Na videách to sami uvidíte. Som za výrobky OKG vďačná.“

Liduška T. Brno 

Video 1  - stav  október 2015

Liduška 1

Video 2  - stav po štyroch mesiacoch užívania

Liduška 2

POTREBUJETE POMÔCŤ?   

FACTOR BASE NO - Je to exkluzívny výrobok určený na riešenie ciev, ich obnovu a udržateľnosť elasticity a priechodnosti žiliek, cievok a tepien. Aminokyseliny bežné v strave - arginin a citrulin zvyšuje účinok výrobku a NO. Produkt veľmi rýchlo účinkuje.

PRODUKT JE URČENÝ PREDOVŠETKÝM NA RIEŠENIE CIEV, CUKROVKY, SRDIEČKA, PO INFARKTE, VYSOKÉHO TLAKU. ALE TIEŽ NA KĹBY, KOSTI, REUMATOIDNÚ ARTRITÍDU. UŽITOČNÝ JE AJ PRE PÁNOV, AK MAJÚ ŤAŽKOSTI S EREKCIOU.

Vývojový pracovník OKG Ing. Karel R. zachránil kamarátovi, ktorý mal silnú cukrovku, nohu pred amputáciou. Po užití dvoch balení FACTOR BASE NO, lekár skonštatoval, cukrovkár nemusí ísť na operáciu.

Už po prvom užití FactorBase NO som cítila veľkú úľavu v nohách – presnejšie v chodidlách, ktoré ma už dlhší čas chladná a lýtka ľahko brneli a boli na dotyk veľmi citlivé. Ivona Ch. Borek u Děčína

Mám skúsenosť u svojej klientky pani doktorky z Brna na FB NO. BOLESŤ NÔH v deň prvého užívania FB NO jej neustúpila - práve naopak, boli ešte horšia. Na druhý deň však to bol pre ňu zázrak. Bola bez akejkoľvek bolesti! Povedala, že na tento produkt čakala 8 rokov Má dlhodobé PROBLÉMY S KŔČOVÝMI ŽILAMI.

Factor Base NO  je nielen vynikajúci kartáč na cievy, ale tiež zvýšene okysličuje telo a tým dochádza k lepším športovým výkonom.  Takže pre športovcov má dvojnásobný prínos.

Ešte ho neužívate? Necháte vaše cievy zničiť a upchať úplne?

Venujte čas prevencii, nie liečbe, tá zvyčajne býva neúspešná a podstatne drahšia.

 

Ponúkam vám český produkt 100% bylinný a bez chemickej stabilizácie so zľavou.

Cena: predajná cena je 37,02 €, cena pre registrovaného člena za tento produkt je 25,54 eura.

AK sa zaregistrujete (cena za registráciu 6,38 € na rok, bez povinnosti pravidelného objednávania) produkt získate lacnejšie.