Ktorý orgán v tele je v ktorý kalendárny mesiac oslabený

19.02.2016 09:59

Aby ste si vedeli v tomto období vybrať, najprv Vás oboznámi,  ktorý orgán v ktorom kalendárnom mesiaci je oslabený.

JANUÁR

V januári je najviac ohrozený MOČOVÝ MECHÚR, prejavuje sa to najmú po psychickej stránke, napríklad stratou nálady, sklonmi k záchvatom, ale  aj menšími problémami pri močení. Málo sa vie, že močový mechúr je kamarát s mozgom. Medzi  príčiny porúch močového mechúra patrí neprimeraný psychický nátlak. Napríklad dieťa veľmi náročných rodičov  môže trpieť nočným pomočovaním.

FERBUÁR

Vo februári  sú najviac oslabené OBLIČKY. Bolesti chrbta, na ktorom sa najviac podpísal oslabený močový mechúr  z januára,  teraz doznievajú a skôr sa presúvajú  do krížovej oblasti. NAJZNÁMEJŠÍM DÔSLEDKOM DYSFUNKCIE OBLIČIEK SÚ BOLESTI  KOLIEN Z VNÚTORNEJ STRANY. Sú to však aj ťažkosti s močením, narušená funkcia pohlavných orgánov, problémy s nedostatočným  vylučovaním  toxických látok z tela. Práve obličky sú kľúčovým orgánom pri detoxikácii organizmu.

Preto je nevyhnutné sa v tomto mesiaci vyhýbať  škodlivému jedlu a pitiu . Treba sa vyhýbať ÚDENINÁM, CUKRU, KÁVE S MLIEKOM, SLADKÝM  NÁPOJOM,  ALKOHOLU,  a podobne.

  MAREC

V marci je potrebné sa najviac sústrediť na ŽLČNÍK. Jeho slabosť a dysfunkcia  sa prejavuje bolesťami  veľkých kĺbov – ramena,, bedrového kĺbu, kolena z vonkajšej strany a lakťov, niekedy je napadnutý celý nervový systém. Dysfunkcia žlčníka predstavuje zvýšené riziko úrazov veľkých kĺbov.

Preto odporúčam objednať si:

EMULIPS FORTE – na žlčník a pečeň -

alebo  FACTOR BASE -  na prečistenie čriev až do záhybov a na pľúca

alebo  FACTOR BASE DETOX – na komplexné prečistenie organizmus až po likvidáciu parazitov.