MAMIČKY CHCETE MAŤ DOSŤ MATERSKÉHO MLIEČKA A BÁBO BEZ BOLESTÍ BRUŠKA?

04.04.2016 15:25

Emullips Aníz podporuje tvorbu kvalitného materského mlieka. Bábätko bude mať prdíky a žiadne bolesti.

Po využívaní jednej fľaštičky Emulipsu s príchuťou aníz sa množstvo môjho materského mlieka rapídne zvýšilo! Dokonca musím mliečko zamrazovať, dcérka ho nestíha spotrebovať :o). Emulips aníz môžem vrelo odporúčať. Som spokojná ja i moja dcérka :o). Žaneta Z., Žabčice

Vďaka Emulipsu aníz som plne dojčila našich chlapcov  dvojičky, a to som z pôrodnice odchádzala s Nutrilonom.  Práve vďaka Emulipsu aníz som kojila 10 mesiacov, chlapci netrpeli bolením bruška a za ten čas som schudla 11 kíl. Okrem toho vďaka Emulipsu sa mi upravilo trávenie, pálenie záhy, ťažkosti v žalúdku, so žlčníkom po pôrode a tiež som sa zbavila mnohoročnej zápchy. Mgr. Petra S., Strážovice

Nechutenstvo a zápcha

Mala som problémy s mojou 4-ročnou dcérou. Trpela nechutenstvom k jedlu a stále mala zápchu. Skúsila som všetko možné a už som bola bezradná. Len vďaka Emulipsu neviem, čo to nechutenstvo je, a nedám naň dopustiť!  Jitka T., Uherský Brod

Príbeh od dojčiacej mamičky: Emulips Aníz je fantastický, nielen že mám  mliečka dostatok, ale konečne naše dievčatko prestali trápiť vetríky a je spokojná a usmievavá. Skúšali sme rôzne kvapky, ale zabral len Emulips.

Ivet P., Olomouc: Emulips bol prvý výrobok, ktorý mi pomohol zvýšiť laktáciu a po nejakom čase som začala aj chudnúť. Malá Eliška si často sťažovala na bolesti bruška, a teraz čo užívame Emulips aníz, ťažkosti zmizli. 

Jaroslava K. mala dostatok materského mliečka, zbavila malého Matýska od silných bolestivých brušných kolik, kŕčov, ako aj bolestivého kakania. Navyše za 3 mesiace schudla 9 kíl.

Ako matka a skúsená detská zdravotná sestra si myslela, že druhé materstvo zvládne bez problémov. Užívala rôzne farmaceutické kvapky a tablety, pila hektolitre kmínových vývarov, feniklových čajpov, čaje na kojenie, masírovali mu bruško, vyskúšala aj homeopatika. Nič nezaberalo. V noci nespávala, lebo chlapec od bolesti záchvatovito plakal až zavíjal.

Ako sama vraví, topiaci sa aj slamky chytá, dopočula sa o olejčeku s anízovou príchuťou. Vraj „žlčník vo fľaštičke v kvapkách“ – upravuje trávenie a štiepi tuky. Sprvu tomu neverila. Po dvoch dňoch, čo užívala  EMULIPS s príchuťou anízu, v noci, keď už čakali, že dieťa bude zasa plakať, si chlapec len uprdol a pokojne spal ďalej. Bol to pre nich zázrak. Konečne sa vyspali. Naraz mohla Jaroslava zjesť čo chcela, prestalo jej byť zle po ťažkých jedlách, ktoré predtým vyvrátila. A Matýsek  odvtedy pokojne spal každú noc. Sama bola plná energie, cítila sa dobre. V prvý mesiac schudla len kilo. Druhý mesiac nič  a až na tretí mesiac 6 kíl a do dvoch týždňov z nej zmizli ďalšie 2 kilá.

Ponúkam vám český produkt EMULIPS s anízovou príchuťou, prírodný produkt bez chemickej stabilizácie.

Cena produktu je 15,96 €, fľaštička obsahuje olejček 50 ml, čo predstavuje  100 dávok, 1 dávka je 10 kvapiek, cena za jednu dávku je 0,16 centov.