Odmenený Miroslav Matušík z Považskej Bystrice

22.05.2016 21:40

Milí priatelia.

Odmenením Miroslava Matušíka vyvrcholilo v sobotu 21.5. Posedenie pri bylinkách v Dome kultúry Ružinov. Vo veľmi krátkom čase sa Miroslav stal konzultantom. Po registrovaní do OKG pomohol sebe a svojej mame po zdravotnej stránke bylinnou zmenou pod názvom Factor Base NO (FB NO). Osobne sa presvedčil ako pomáhajú produkty OKG.

Plný nadšenia ponúkol pomoc známemu, ktorý mal ísť na operáciu rúk. Pán mal zovreté dlane – nemohol ich otvoriť. Lekári mu mali operačne nastrihnúť miesto medzi palcom a ukazovákom. Pán užíval FB NO. Po prvom balení sa mu dlane začali otvárať a po piatich baleniach začal hýbať prstami a dokázal zatvárať a otvárať dlane. Dnes sa vie obliecť, dokáže krájať a pomôcť manželke v kuchyni. Operáciu mu lekári zrušili – nebola potrebná.

Miroslav Matušík patrí do bratislavskej skupiny Srdiečko. Na posedenie pricestoval z Považskej Bystrice. Za pomoc ľuďom v jeho okolí mu patrí veľká vďaka.

Mirka Zahradníková informovala prítomných o produktoch a ako dokážu pomôcť pri liečbe cukrovky, štítnej žľazy, ulceróznej kolitíde, či iných zdravotných ťažkostiach.

Všetci ocenili príležitosť vypočuť si konkrétne príbehy, ako a komu produkty pomohli.

Mirka oznámila, že záujemcom o bezplatnú konzultáciu bude k dispozícii 2 x do mesiaca v Pizzerii Rotunda na Martinčekovej 17 v čase od 17. 00 do 19.00 hod. Zvyčajne to bude v stredu.

Tento týždeň sa začnú v stredu 25. mája o 17.00 hod. O ďalších dňoch bude vždy informovať na webstránke: www.zdravie-pre-kazdu-rodinu.sk a taktiež na facebooku na stránke : Dôverujem bylinkám.