OKG prichádza na trh s novou kozmetickou radou ViCela

22.10.2017 16:52

Spoločnosť OKG Vám prináša v týchto dňoch aj na Slovensko novú kozmetickú radu ViCela, ktorú tvorí 5 kozmetických prípravkov .

ViCela DENNÝ KRÉM

Hydratačný a ošetrujúci krém s koenzýmom Q 10, extraktom zo slamienky talianskej a bambuckým maslom.

Je vhodný pre všetky typy pleti. Koenzým Q 10 pomáha s redukciou vrások a zaisťuje pleti svieži vzhľad. Jeho zloženie nezanecháva pocit mastnoty. Bez obsahu alergénov. Dermatologicky testované.

ViCela MICELÁRNA VODA

Micelárna voda svojim zložením zbavuje pleť nečistôt. Jej zloženie vôbec nedráždi pokožku, a preto je ideálna pre všetky typy pleti. Bez obsahu alergénov. Dermatologicky testované.

ViCela NOČNÝ KRÉM

Hydratačný a vyživujúci nočný krém s extraktom slamienky talianskej poskytuje pleti potrebné vitamíny a podporuje jej regeneráciu. Vhodný pre všetky typy pleti. Kombináciou kvalitných olejov dodáva pleti potrebnú elasticitu a redukuje tvorbu vrások. Vitamín E zlepšuje celkovú kondíciu pleti. Nezanecháva pocit mastnoty. Bez obsahu alergénov. Dermatologicky testované.

ViCela OČNÝ KRÉM

Regeneračný a vyživujúci očný krém s vitamínom E, bambuckým maslom a extraktom zo slamienky talianskej.

Jeho unikátne zloženie má silné anti-agingové účinky. Vypína vrásky a regeneruje unavenú pleť okolo očí.  .  Bez parfumácie. Dermatologicky testované.

ViCela PLEŤOVÝ PEELING

Peeling zabezpečuje jemné a šetrné vyčistenie pleti pomocou guľôčok z prírodnej mikrokryštalickej celulózy. Odstraňuje  všetku mastnotu a nečistoty nahromadené počas celého dňa. Bez obsahu alergénov, neobsahuje parabény ani silikóny. Dermatologicky testované.

Píšte si o nové produkty: Mirka Zahradníková, zdravieprerodinu@gmail.com, 0903 960 158