VIDEO - Spoveď Piotra Barkowiaka - fantastická skúsenosť s čisto prírodnými výrobkami OKG

01.08.2016 16:10

Piotr pochádza z Krzemieniewu . V Poľsku 11.6. 2016 v Katowiciach na konferencii OKG sa podelil so svojím jedinečným a výnimočným príbehom.

Dojímavý životný príbeh mladého Poliaka, s ktorým sa život kruto zahral. Bylinné produkty bez chémie mu otvárajú nové možnosti života v oblasti zdravia a podnikania.

Jeho úprimná  spoveď - prepis

Video - Piotr

Som 11 rokov po transplantácii pečene a nikto mi nebol schopný povedať, čo bolo príčinou. Mal som problémy s obličkami. Celkovo som na tom vôbec nebol dobre.

Po čase sa ale prišlo na to, že mám problém s pečeňou (kalcifikácia pečene, ukladanie vápniku do pečene) v mojom prípade usadenina bola veľmi veľká, okolo 1 cm, a to aj napriek tomu, že som po transplantácii. Nikto mi nechcel pomôcť a lekári tvrdili, že mám ďalej držať diétu a brať predpísané lieky. Bohužiaľ nikto z nich mi konkrétne nič nepovedal a neporadil.

A tak som sa nenechal opäť odbiť a začal soim hľadať na internete opäť rôzne prípravky, pretože som sa už o ne predtým zaujímal a úplnou náhodou som sa facebooku poznal Lenku. A tak som jej napísal a len som podotkol, že ak je to omyl, tak sa ospravedlňujem. Odpoveď  prišla veľmi rýchle a rozrozprávali sme sa o OKG a o mojich problémoch s pečeňou a môjho celkového stavu.

Lenka mi odporučila OK TAU+

Lenka sa obávala jdnej veci, či môžem používať výrobok OK TAU+ spolu s cyklosporinom, ktorý musím brať, pretože som po tranplantácii pečene. Tieto lieky užívam preto, aby môj organizmus novú pečeň neodmietol.

Lenka mi zistila potrebné informácie a povedala, že rozprávala s lekárom a že to vôbec nevadí, že je vylúčené riziko, že môžem TAU skutočne užívať. Ja som jej po mnohých skúsenostiach až tak neveril. Ale čo som mohol stratiť. Už nie raz som pristál v nemocnici a zostal na lôžku. Tak som to skúsil, napokon už po transplantácii ma chceli napísať rovno do zoznamu čakajúcich na ďalšiu ...

A tak som si tieto  skvelé prírodné produkty objednal.

Môžem povedať nasledujúcu dôležitú vec:

Cítil som veľkú úľavu, zvýšené hodnoty sa začali zlepšovať, ale to ešte nie je všetko. Obličky, ktoré na tom neboli najlepšie, začali lepšie pracovať, nohy začali menej opúchať, a to všetko bolo po jednej fľaštičke.

Tak som si povedal, je to dobré, budem to užívať ďalej. Ale nebolo, nie doslova.

Po testoch sa ukázalo, že mám hodnoty opäť vyššie. Tak som si vzal ďalšie 3 fľaštičky OK TAU a na odporúčanie som ešte pridal Factor Base NO.

Opäť po testoch sa ukázalo, že sa celý organizmus očisťuje (močový mechúr, močové cesty, obličky boli na tom o polovicu lepšie, dokázané pomocou metódy GGTP (metóda skúma ochorenie pečene, ako je hepatitída, zranenia vyvolané pečeňovými toxínmi parenchym a horšie vylučovanie žlče z pečene).

Moja hodnota bola okolo 150. Predtým sa moja hladina pohybovala okolo hrozných 200/300. Takto som to mal po celý čas, a to som ani nepil, žil zdravo, dobre sa stravoval a naozaj to nepomáhalo.

S týmto výrobkom prišli zmeny už po dvoch týždňoch ... až niekedy nemôžem zaspať ... som živý a vitálny. Síce by mi ešte mohlo dorásť viac vlasov, pretože som predtým chodil na rádioterapiu.

Na záver by som chcel podotknúť, že som mal pravý členok o niečo väčší alebo taký hrubší a na testoch sa ukázalo, že žily, hlavne teda menší (vlásočnice) mám upchaté.

No, ale čo s tým. To mi lekári nedokázali pomôcť, nechceli mi napriek tým všetkých problémom predpísať prášky na zriedenie krvi. No ale po výrobkoch OKG som v nohe pocítil silnú bolesť, pripadalo mi to, akoby nasilu pretlačili krv a noha prestala o dosť menej opúchať a veľmi si to chválim, pretože ako robotník, ktorý robí so železom a stojím dlhé hodiny, niekedy aj 16 hodín v zamestnaní.

No ale teraz mi to už toľko nevadí.

Celkom na záver vám poviem o takej, akoby mojej tete, je už staršia. Stretol so sa s ňou v obchode. Pýtal som sa jej, že vyzerá ustarano. Odpovedal v tom zmysel, že mala ťažké dni. A ja jej hovorím, že mám taký dobrý produkt. Povedal som jej svoje skúsenosti.

Začala užívať výrobky. A dokonca aj moja maička začala užívať výrobky. Na ňu to pôsobilo po pár hodinách, naozaj. Každý deň s aváži. Sú z toho šťastné, výrobky užívajú pravidelne. Po pár týždňoch už chceli objednať ďalšie výrobky. Začudoval som sa, lebno tie svoje ešte nedobrali.  Objednal som ich a viem , že budú ďalšie objednávky.

Proste vždy si želala poznať nejaký produkt, ktorý im pomôže prio ochrane organizmus a neverila, že práve OKG jej pomôže. A Naozaj pomáha a to v´daka synergii výrobkov majú naozaj široký záber.Riešia tie najväčšie a najdôležitejšie problémy.

Som šťastný za to, ako mi to pomohlo a moja doktorka sa začudovala, ke´d som mal hodnoty takmer v norme a ja som jej ani nepovedal, čo beriem, pretože mi vždy radila nech beriem tú chémiu a tabletky.

Keď za ňou v jeseni pôjdem, tak jej všetky tie fľaštičky ukážem, po čom som taký zdravý.

Ďakujem

Dodatočné informácie, ktoré v príbehu nezazneli:

Rozpadla sa mu pečeň z dôvodu genetiky. Pred 10 rokmi dostal mozgovú mŕtvicu, bol 14 dní v kóme, potom na vozíku. Prekonal transplantáciu pečene. Tým dostal do tela leukémiu od darcu, čiže si prešiel aj chemoterapiou. Po transplantácii mu lekári dávali rok života. Po prvej chemoterapii  len 1% šancu na ďalší život.