Pomoc pri jarnej očiste

07.03.2016 18:08

Na jar sa odporúča robiť očistu organizmu. Podľa tradičnej čínskej medicíny každý mesiac v roku je oslabený iný orgán v tele. Napríklad:

január – močový mechúr

február – obličky

marec – žlčník

apríl – pečeň

Jedným zo skvelých výrobkov je EMULIPS FORTE  zameraný na pečeň, žlčník, ale tiež žalúdok a črevá.

Je to 100% čistý prírodný produkt z repkového oleja obohatený o prírodný vitamín E a 3 bylinky – mäta pieporná, horec žltý a sladovka hladkoplodá (Sladké drievko) – čiže česky lékořice lysá. Vďaka týmto bylinkám EMULIPS FORTE obsahuje biologicky aktívne minerály – vápnik, železo, magnézium, fosfor, draslík, selén, zinok, vitamíny B a C.

EMULIPS FORTE úžasne účinkuje, vďaka čomu sa v tele naštartujú samouzdravujúce procesy.

Skúsenosti:

Užívala som Emulips Forte jeden mesiac a bola som s ním spokojná. NECÍTILA SOM SA NAFÚKNUTÁ, ZLEPŠILO SA MI TRÁVENIE A LEPŠIE SOM SPALA. So spánkom som mala predtým problém. Okrem toho mávam dosť silné MIGRÉNY a s Emulips Forte celkom ZMIZLI.  Nikol M. Orlová.

Emulips Forte som začala užívať PRE ŤAŽKOSTI S TRÁVENÍM, ktorými už netrpím. Po niekoľkých týždňoch som zistila, že môj HORMONÁLNY CYKLUS NEUVERITEĽNE UPRAVIL A TO PO 27 ROKOCH.  Prišla som na to náhodne, keď  mi môj manžel vytkol, že mám teraz svoje dni akosi príliš často. Predtým  som môj cyklus dostávala okolo 35 až 42 dní a po pôrodoch  to bolo každý mesiac inak.  Teraz mám cyklus presne každých 31 dní. Monika D. Nyklovice

 

EMULIPS FORTE ZABEZPEČUJE EMULGÁCIU TUKOV, ČO JE ROVNAKÝ PROCES, AKO KEĎ SI MYDLOM ODSTRAŇUJEME MASTNOTU NAPRÍKLAD Z RÚK. Mydlo v tomto prípade pomáha rozpúšťať mastnotu vo vode. Rovnako sa správajú sodné soli žlčových kyselín v tele. Tuk prijatý v strave prechádza ústami a žalúdkom prakticky nezmenený. Na jeho strávenie je potrebná žlč, pomocou ktorej dochádza k emulgácii tukov. Potom môže telo správne využiť nielen tuky, ale aj vitamíny a niektoré kyseliny rozpustné v tukoch.

Emulips Forte vlastne čistí, harmonizuje a udržuje zdravý a funkčný tráviaci trakt. Pozitívne vplýva na sliznice tráviaceho traktu, užíva sa proti chudokrvnosti,  hnačkám, nadúvaniu, tiež proti únave,  má protirazitické účinky, rozpúšťa hlieny, dezinfikuje črevný obsah, stará sa hormonálnu rovnováhu a je zdrojom  biologicky aktívnych minerálov, akými sú vápnik  magnézium, draslík, selén, zinok a železo.

 

EMULIPS  FORTE má 50 ml balenie alebo tzv. EMULIPS  FORTE XXL rodinné balenie so 120 ml.

Emulips Forte (50ml) - 17,23 € , pre člena 11,89 €

Emulips Forte XXL (120ml) - 34,47 €, pre člena 23,78 €

 

50 ml = 100 dávok, 1 dávka = 10 kvapiek, 1 dávka = 0,17 €

120 ml = 200 dávok plus 40 dávok zdarma