Prednášala som členom Kardioklubu pri NÚSCCH v Bratislave

29.09.2016 19:43

Bola som vo štvrtok 29.9.2016 prednášať členom Kardioklubu, ktorý je pri Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb v Bratislave. Objednali si ma na tento deň už v máji tohto roku.

Vyše 40 pacientov si vypočulo moju prednášku – nazvala som ju opäť: "Z každého rožku trošku". Zapáčil sa mi tento názov. Je výstižný najmä preto, lebo téma - srdiečko, cievy je nesmierne široká a rozhodne ju nemožno komplexne obsiahnuť za 45 minút.

Len tak na okraj som ponúkla bylinné produkty, ktoré sú účinné a pomáhajú.

Čo z toho vzniklo? Objednali si ma opäť prednášať - len a len o produktoch. Tak zaujali príbehy ľudí, o ktorých som rozprávala. Akcia je naplánovaná na 24.novembra  2016.

Som vďačná, že produkty pomáhajú mne, mojej 95- ročnej tete a ďalším známym.

Ešte poznámka. Účastníci akcie si sami predĺžili svoj program o 1,5 hodiny, a to množstvom otázok, ktoré mi dávali po prednáške a po skončení inštruktážnych informácií vedením samotného klubu.

Napriek ponuke uskutočniť pre nich sólo prednášku len o produktoch, zo 43 prítomných ľudí sa až 17 z nich prihlásilo na 1. Celoslovenské bylinkové stretnutie, ktoré bude 8.10.2016 v reštaurácii Planetka na Drieňovej 37 v Bratislave. Tu si totiž môžu vypočuť skúsenosti ľudí, ktorí produkty užívajú, teda nie iba sprostredkovane odo mňa.

Ďakujem im za príjemné a aj pre mňa obohacujúce stretnutie.