Skúsenosti s Emulipsami

10.01.2017 21:43

Milí priatelia

Máte problémy s vyprázdňovaním, hormonálnym cyklom, pálením záhy, vypadávaním vlasov, mamičky chcete mať dosť materského mliečka a bábätko bez bolesti bruška?

Pomôžu vám čisté bylinky bez chemickej stabilizácie.

Vyprázdňovanie sa dievčatku celkom upravilo

Pani Kišova volala, že po využivaní 2ks balení Emulips XXL sa celkom UPRAVILO VYPRÁZDŇOVANIE jej MALÉMU DIEVČATKU. Mala veľke problémy s kakanim - nič nezaberalo. Nebola aj 5 dni na veľké. Tak jej maminka dala na spriechodnenie 1polievkovú lyžicu, potom pokračovala s malými lyžičikami, a tým ako sa vyprázdňovanie zlepšovalo postupne znižovali dávky emulipsu. Som veľmi spokojná, že im výrobok zabral.

Hormonálny cyklus sa neuveriteľne upravil

Užívam Emulips Forte kvôli ťažkostiam s trávením (teraz už nimi netrpím). Avšak po niekoľkých týždňoch som zistila, že sa môj HORMONÁLNY CYKLUS neuveriteľne UPRAVIL – PO 27 ROKOCH. Prišla som na to náhodou – keď mi môj manžel zrazu vytkol: „Ty a nemáš tie svoje dni nejako často?“ Predtým môj cyklus bol raz za 35 až 42 dní (aj v čase po pôrodoch) a bolo to rôzne – každý mesiac ináč. Teraz mám cyklus – ako hodinky – presne 31 dní.

Monika D., Nyklovice

Som bez pálenia záhy

Hlavným dôvodom, prečo som si vzala Emulips, bolo zníženie váhy. Váha ide dole pomaly, ale čo ma veľmi prekvapilo je, že nemám ŽIADNE PÁLENIE ZÁHY a navyše mi PRESTALI PADAŤ VLASY. Zdá sa mi to neuveriteľné, ale je to tak. Spočiatku som denne vyčesávala chumáč vlasov a teraz mám hrebeň takmer prázdny. Veľmi ďakujem -je to úžasné.

Vlasta H., Jince