VIDEO - CHCETE VIDIEŤ, AKO SA ZMENIL TRAS RÚK PRI PARKINSONOVEJ CHOROBE?

18.06.2016 14:17

Milí priatelia.

Mám pre Vás fantastickú správu. Pani Liduška Tocháčková dovolila zverejniť tri spojené videá, ako jej  pri Parkinsonovej chorobe pomohol FACTOR BASE NO za 4 a 8 mesiacov užívania.

„V apríli 2017 budem mať 88 rokov. Výrobky OKG  užívam už 15 rokov. Moja lekárka mi povedala, že som zdravá a že sa vymykám zo svojej vekovej kategórie. Zdravie mám ako mladica. Akurát ma trápi dlhoročný problém s parkinsonovou  chorobou.

Vlani v októbri 2015 OKG prišla s celkom revolučným produktom FACTOR BASE NO, ktorý pôsobí na cievny systém. Začala som ho užívať  a ukazuje sa, že sa blýska na lepšie časy.  Po asi 4-tom mesiaci užívania FB NO sa mi stav zlepšil. A po 8-smom mesiaci to už bolo super. Na videách to sami uvidíte. Som za výrobky OKG vďačná.“

Liduška T. Brno  

Video - stavy:  október 2015, január 2016 a jún 2016  

Kliknite na červené meno Liduška

FACTOR BASE NO - Je to exkluzívny výrobok (sypaný bylinný prášok) určený na riešenie ciev, ich obnovu a udržateľnosť elasticity a priechodnosti žiliek, cievok a tepien. Aminokyseliny bežné v strave - arginin a citrulin zvyšuje účinok výrobku a NO. Produkt veľmi rýchlo účinkuje. Je to sypaný bylinný prášok ochutený ibištekom.

Ľudovo sa mu hovorí: KARTÁČ CIEV.

PRODUKT JE URČENÝ PREDOVŠETKÝM NA RIEŠENIE CIEV, CUKROVKY, SRDIEČKA, PO INFARKTE, VYSOKÉHO TLAKU. ALE TIEŽ NA KĹBY, KOSTI, REUMATOIDNÚ ARTRITÍDU. UŽITOČNÝ JE AJ PRE PÁNOV, AK MAJÚ ŤAŽKOSTI S EREKCIOU.

O produkt si napíšte: zdravieprerodinu@gmail.com 

alebo volajte 0903 960 158

Viac o produkte TU