ULCERÓZNA KOLITÍDA AŽ CROHNOVA CHOROBA

22.03.2016 10:36

SOM SCHOPNÁ VÁM POMÔCŤ 100% BYLINNÝMI PRODUKTMI A BEZ CHEMICKEJ STABILIZÁCIE

Tu sú tri skromné pravdivé príbehy:

Rozpráva Alenka Vachková

V roku 2006 mi zistili ULCERÓZNOU KOLITÍDOU – silný zápal čriev na hranici Crohnovej choroby. Užívala som 12 liekov denne. V roku 2012 som sa zaregistrovala do firmy OKG. Kamarátka mi totiž povedala, že by mi tieto výrobky mohli pomôcť. Skúsila som to. Začala som užívať FACTOR BASE, ktorý sa nazýva kartáč čriev – čistí črevá až do ich záhybov. Už v prvý týždeň sa mi uľahčilo a bolo cítiť podstatné zmeny. Z neho som užívala 5 – 6 tabliet denne. K tomu som pribrala Emulips DRINK – čaj z byliniek, ktorý odvádza toxíny z tela. Neskôr som pridala ALFU – prírodné antibiotikum na zápaly. Výrobky som zo zvedavosti striedala. Užívala som aj TAU – čo je na obličky a vylučovací systém. Cítila som sa stále lepšie a lepšie.

Po 1,5 roku užívania produktov som požiadala lekára, aby mi nechal urobiť kolonoskopiu. Lekár mi po vyšetrení povedal, že som celkom zdravá. Odporučil mi, dobrať lieky, ktoré mi predpísal. Pritom ani nevedel, že som časť z liekov už vysadila a užívala som tie bylinné produkty. Dnes som bez liekov a neberiem ani jeden. Chodím raz ročne na kontroly.

Môj príbeh sa rozšíril, povedala Alenka. Moja kolegyňa mala suseda s rovnakým ochorením. Navštívil ma, ukázala som mu vyšetrenia z roku 2006 a posledné, aby sa presvedčil, že hovorím pravdu. Rozhodol sa tiež užívať produkty OKG. Po trištvrte roku mi povedal, že sa cíti o 75 % lepšie ako predtým. Produkty užíval ďalej. Teraz je to už 1,5 roka a lekár mu znížil lieky na minimum. Pán verí, že sa do konca roka zbaví aj tých posledných liekov.

Alenka užívala: FACTOR BASE, OK ALFA, OK TAU.

Teta Eliška od Tišnova má Crohnovu chorobu. Približne po týždni užívania FACTOR BASE A  ALFA bola nadšená, že je bez ťažkostí. Nasadí si túto kúru a nejaký čas má pokoj. Ak sa začnú objavovať ťažkosti, znovu toto užívanie zopakuje.  Tieto dva produkty užíva tak 3 až 4 x za rok. Ale je bez ťažkostí už roky. O pani informovala  Jana Stejskalová

IDEÁLNE JE UŽÍVAŤ NARAZ DVA PRODUKTY.

AK NEMÁTE DOSŤ ZDROJOV, MÔŽETE ICH UŽÍVAŤ POSTUPNE.

JEDEN MESIAC JEDEN PRODUKT, DRUHÝ MESIAC DRUHÝ. AJ TAK POCÍTITE OBROVSKÚ ZMENU

Zaslúžite si len to najlepšie, prírodné produkty bez chemickej záťaže na ostatné orgány.

Ak si chcete svoje zdravotné ťažkosti riešiť bylinnými produktmi napíšte: zdravieprerodinu@gmail.com alebo zavolajte 0903 960 158. Mirka Zahradníková, vedúca konzultantka OKG, reg. č. 01-00 95 33

Ponúkam FACTOR BASE – kartáč čriev za 38,30 eura.

A OK ALFA  prírodné antibiotikum, všeobecne na zápaly za 34,47 eura.