„Verím, že kladieme základy spoločnosti OKG na Slovensku“ - Zahradníková

08.10.2016 21:55

 „Dnešný deň je významný. Verím, že začíname písať novú kapitolu knihy OKG na Slovensku. Verím, že kladieme základy spoločnosti OKG na Slovensku,“ povedala dnes manažérka OKG Mirka Zahradníková na 1. Celoslovenskom bylinkovom stretnutí v Bratislave.

„Prečo? To je zásadná otázka. Pretože viem, že bylinné produkty sú mimoriadne účinné, môžu vás zbaviť liekov, môžu vás ochrániť pred operáciou, môžu vám pomôcť  riešiť zdravotné ťažkosti v rôznych oblastiach, a to bez chémie,  bez záťaže na Váš organizmus,“ vysvetlila Zahradníková.

Podľa jej slov, je to pomoc ľuďom. Ona pomoc ľuďom považuje za najvyššie posolstvo človeka na Zemi. „ Ak by som to tak necítila, nevedela by som to robiť.  Ľudia, ktorí ma poznajú, vedia, že to hovorím úprimne,“ dodala.

 Za skupinu Srdiečko predostrela prítomným víziu na rok 2017. Jej najvyššou ambíciou je zorganizovať jarné stretnutie 1. apríla 2017 a jesenné stretnutie 7. októbra 2017. To druhé  už za účasti prezidenta spoločnosti Jirku Krčála.

„Stretnutie sa vymyká z tradícií spoločnosti OKG, je otvorené svojím programom pre všetkých, aby sa každý kvalifikovane rozhodol, čo chce – či byť len zákazníkom na zľave alebo či má záujem spolupracovať so mnou do budúcnosti,“ zdôraznila Zahradníková.

O vzniku  spoločnosti OKG informovala vedúca konzultantka Daniela Lamošová.

Účastníkov nadchla  prednáška  Mirky Zahradníkovej na tému : Čo dokážu bylinky alebo ako si môžete pomôcť sami. Predstavila jednotlivé bylinné produkty. Pôsobivo, o tom ako produkty pomohli a pomáhajú ľuďom, rozprávali Milenka Šteinerová,  Rastislav  Lamoš, Janka Javorová a ďalší.  Hneď po tom sa niekoľko ľudí zaregistrovalo a prejavilo záujem kúpiť si produkty.

Manažérka Zdenka Zivčáková vysvetlila, prečo je dôležité registrovať sa, aké to má výhody. Ako jej rodina začala užívať produkty a potom pre ne začala získavať ľudí.

Vyvrcholením  stretnutia  bola prezentácia  generálneho manažéra Jirku Šteinera na tému: Príležitosť na kľúč a výhody pozície vedúci konzultant.

Ďalšie foto TU

Red.